Näpunäiteid alustamiseks

Võta aega, et otsustada

Õige otsemüügi ettevõtte valimine on oluline otsus. On tore olla entusiastlik kuhugi kuulumise osas – see energia toob kaasa edu selles valdkonnas. On aga ülioluline, et võtaksid aega, et end oma otsusega igati mugavalt tunda. Kui üks ettevõte ei tundu sobivat, uuri teisi. Ära kiirustage millegagi ja ära lase end ajatundlikest pakkumistest survestada. Legaalsed võimalused ei kao üleöö.  

Tuvasta ettevõte või toode, mis meeldib

Kogemused näitavad, et otsemüügis edukaks saamiseks pead valima toote või teenuse, mida tõeliselt ise armastad. Müügiesindajad, kes armastavad oma tooteid, on klientide magnetid, meelitades teisi oma entusiasmi ja pühendumusega. Ettevõtte valimisel on oluline ka teada, kas nad kuuluvad DSA-sse. See on sinu täiendav tagatis eetilisele äritavale ja tarbijakaitsele.

Konsulteeri teistega, kellel on kogemusi

Kasuta kõiki sinu käsutuses olevaid teabeallikaid, sealhulgas isiklikke soovitusi ja Internetti, et teada saada, mida teised ettevõtte kohta ütlevad. Asjaliku teabe eraldamine negatiivsusest või kuulujuttudest võib olla keeruline protsess, eriti sotsiaalmeedias, mistõttu on oluline kogu teavet kontekstis käsitleda.

Esita õigeid küsimusi

Enne ettevõttele pühendumist on oluline teada vastuseid paarile olulisele küsimusele. Lisateabe saamiseks loe siit.

Tuvasta võimalik pettus

Kahjuks püüavad mõned inimesed otsemüügi meetodit kasutada ebaeetiliseks ja ebaseaduslikuks tegevuseks. On mitmeid hoiatusmärke, millele tähelepanu pöörata:

  • Ettevõte ei ole EDSA liige.
  • Surve lepingu kiireks allkirjastamiseks.
  • Surve maksma suurt rahasummta enne, kui müügitingimusi on võimalik uurida või juriidilist nõu küsida.
  • Erakordselt kõrge või garanteeritud kasumi lubadused.
  • Väited, et kasumit on lihtne saavutada.
  • Nõutav sisenemistasu, mis ületab oluliselt mis tahes toodete, komplektide või koolituse õiglase turuväärtuse.
  • Suur tasu, mis tuleb maksta enne, kui saate midagi vastu.