EDSA No Comments

Istanbulis toimunud Ülemaailmse Otsemüüjate Liitude Föderatsiooni (WFDSA) Regionaalse Konverentsi „East Meets West” gala-õhtusöögil WFDSA esimees ja „Avon”-i peadirektor Andrea Jung andis Baltimaade otsemüügi assotsiatsioonide peadirektorile Gintautas Zaleckas-ile WFDSA Innovation Award autasu.

Läbi selle autasu tunnistas Ülemaailmne Föderatsioon Baltimaade otsemüügi assotsiatsioonide kontseptsiooni kui väljapaistvat näidet sellest, kuidas väikesed otstsemüügi assotsiatsioonid saavad kasutada nende piiratuid ressursse väga efektiivsel viisil. WFDSA toetab sellise mudeli järgi korduvat otsemüügi assotsiatsioonide koostööd teistes maailma riikides. See on ka Baltimaade otsemüügi assotsiatsioonide viimase pooleteise aasta saavutuste tunnustuseks.

Alates 2010. aasta algusest on Leedu, Läti ja Eesti Otsemüügi Assotsiatsioonid tegutsenud kui üks tervik – neil toimusid ühised liikmete koosolekud, ühine eelarve ja tegevuskava, sama liikmemaksete struktuur ja muud asjad, samas kui neid juhtis sõltumatu juhataja – Baltimaade otsemüügi assotsiatsioonide peadirektor.